Naujienos

Mokiniai pristato savo idėją ir kviečia dalyvauti alumnus

Mes, vienuoliktokai Radvilas Pelanis, Justinas Balbieris ir Gabrielė Golubovičiūtė turime idėją, kuria norėtume pasidalinti su VJG alumni tinklu. Tai – VJG investicinio fondo įsteigimas. Fondas, trumpai tariant, valdo kapitalą, kuris yra nuolat investuojamas į įvairias rinkas, dalį gautų lėšų reinvestuojant, dalį – skiriant mokyklai jos reikmėms tenkintis. Šią mintį jau pristatėme ir direktorei, ir jėzuitų Lietuvos biuro vadovui, sutikimą dėl judėjimo tokios idėjos įgyvendinimo link taip pat gavome.

Kviečiame alumnus prisidėti prie fondo veiklos. Plačiau skaitykite ČIA

VJG investicinis fondas 2021 05 25

Kviečiame įsijungti į aktyvių VJG alumnų ratą ir atnešti naujų idėjų. Judinkime savo bendruomenę!

Jei gali skirti 1 valandą per mėnesį - tai jau šaunus indėlis. Visi sudėję po 1 valandą galime nuversti kalnus!
Tačiau nereikia atlikti visko iš karto. Judėkime pamažu, bet užtikrintai. Jei nori dovanoti savo laiką VJG bendruomenei, nori padėti mokiniams, mokytojams ar kažkam už mūsų bendruomenės ribų - susirinkime, sudėkime idėjas ir po truputį įgyvendinkime.

Kviečiame užsiregistruoti į atvirą alumnų susitikimą, kuriame kalbėsimės apie idėjas VJG bendruomenei. Susitikti kviečiame vasario 4 d. 18 val. (Lietuvos laiku). Registracija į susitikimą

Kiti būdai prisidėti:

Laukiame malonių susitikimų!

Paulius Narušis
VJG alumnų prezidentas

+37065073376

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sveiki!

Abiturientai šiemet baigs mokslo metus nuotoliniu būdu. Sudėkime ir padovanokime jiems mūsų linkėjimus. Užpildykite trumpą atsakymą. Jei pakartosite jau matomą atsakymą, jis padidės.

PILDYTI

 

VJG bibliotekos projekto vizualizacijaMieli Vilniaus jėzuitų gimnazijos ir Šv. Kazimiero bažnyčios bendruomenių nariai,

kviečiame visus knygų mylėtojus pagelbėti perkeliant Jėzuitų biblioteką į naujuosius namus. Planuojame, kad naujoji biblioteka duris atvers 2020 m. rudenį. Šiuo metu rūpinamės jau pastatyto pastato įrengimu - baigiami apdailos darbai, patvirtintas ES fondų finansavimas leis šiais metais įsigyti reikalingą bibliotekos veiklai įrangą, baldus, technologijas. Kaip žinia, iki šiol visuomenei neprieinama Lietuvos jėzuitų provincijos biblioteka susijungs su Vilniaus jėzuitų gimnazijos biblioteka ir taps atvira visuomenei. Ja galės naudotis gimnazijos mokiniai, tėvai, bažnyčios ir akademinė bendruomenė, miestiečiai. Bibliotekoje vyks kultūrinė ir edukacinė veikla.

Šiuo metu labai reikia pagalbos kataloguoti knygas, t.y. įtraukti jas į elektroninį knygų katalogą, kuris vėliau bus prieinamas LIBIS sistemoje. Šis darbas apima knygos paiešką LIBIS sistemoje, kopijavimą ir įvedimą į šiuo metu mūsų naudojamą Mobis sistemą. Darbas nesudėtingas, tiesiog pakaktų noro, turimo laiko, kruopštumo ir meilės knygai. Galbūt Jūsų tėveliai, seneliai yra dirbę panašų darbą anksčiau ir mielai skirtų dalį savo laisvo turimo laiko turiningai savanorystei? O galbūt tiesiog pažįstate žmogų, kuriam šis darbas būtų prie širdies? Mums tai būtų neįkainojama dovana – jėzuitų fonduose knygų yra virš keliasdešimt tūkstančių, o šiuo metu dirbančios rankos – vos kelių žmonių.

Visus susidomėjusius ir galinčius prisijungti prašome kreiptis į VJG projektų vadovę Juliją Varanavičiūtę tel.: 8 650 12069, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Plačiau apie projektą

jezuitams450Gimnazijos - šv. Kazimiero - diena

2019 m. kovo 2 d.

Kas yra misija? Žmogaus sugalvota gera idėja, tapusi paprasta gyvenimo tikrove, teikiančia džiaugsmo artimui.

Jubiliejinių Jėzuitų misijos Lietuvoje metų šūkis pažinti, pamilti, dalintis kviečia mus ir Gimnazijos dieną švęsti kitaip: dalintis autentiška misijos patirtimi. Patirtimi, suteikiančia gyvenimui jaukumo ir prasmės bei padedančia atrasti savo paskirtį.

Kas tai yra?

Nuo gydytojo kaktos varvantys prakaito lašai, kuriuose atsispindi ligonio noro gyventi Viltis. Kelis vaikus auginančios mamos ar tėčio kasdienėse patirtyse ir istorijose užaugęs gyvenimo prasmės dėl kitų – šeimos, tautos, valstybės jausmas. Architekto braižomomis linijomis kuriami pastatai, kuriuose apsigyvena idėjos ar žmonės. Verslininko idėja, užtikrinanti ne tik šeimos orų gyvenimą, bet ir lengvinanti kitų kasdienę buitį ar būtį. Fotografo fiksuojamos dabarties akimirkos, kuriose žmogus atpažįsta ir pažįsta save ir pasaulį. Tai, ką veikiate kasdien, tai, kas įpučia kasdienybei prasmės ugnies.

Kovo 2 dieną kviečiame gimnazijos mokinių tėvelius, alumnus ir artimus bendradarbius gyvai liudyti ir dalintis apie savo gyvenimo/kasdienybės misiją mokiniams klasėje. Svečio susitikimas su viena klase vyks 40 min. Susitikimo formatas yra laisvas ir priklauso nuo svečio noro.

Visus norinčius ir galinčius prisidėti prie šventės kovo 2 d. kviečiame registruotis ČIA iki vasario 19 d.

Puslapis 1 iš 4

© Vilniaus jėzuitų alumnų asociacija