Free Joomla Templates by iPage Hosting
Vilniaus jėzuitų alumnų asociacija

PADĖK ĮKURDINTI JĖZUITŲ BIBLIOTEKĄ NAUJUOSE NAMUOSE!

VJG bibliotekos projekto vizualizacijaMieli Vilniaus jėzuitų gimnazijos ir Šv. Kazimiero bažnyčios bendruomenių nariai,

kviečiame visus knygų mylėtojus pagelbėti perkeliant Jėzuitų biblioteką į naujuosius namus. Planuojame, kad naujoji biblioteka duris atvers 2020 m. rudenį. Šiuo metu rūpinamės jau pastatyto pastato įrengimu - baigiami apdailos darbai, patvirtintas ES fondų finansavimas leis šiais metais įsigyti reikalingą bibliotekos veiklai įrangą, baldus, technologijas. Kaip žinia, iki šiol visuomenei neprieinama Lietuvos jėzuitų provincijos biblioteka susijungs su Vilniaus jėzuitų gimnazijos biblioteka ir taps atvira visuomenei. Ja galės naudotis gimnazijos mokiniai, tėvai, bažnyčios ir akademinė bendruomenė, miestiečiai. Bibliotekoje vyks kultūrinė ir edukacinė veikla.

Šiuo metu labai reikia pagalbos kataloguoti knygas, t.y. įtraukti jas į elektroninį knygų katalogą, kuris vėliau bus prieinamas LIBIS sistemoje. Šis darbas apima knygos paiešką LIBIS sistemoje, kopijavimą ir įvedimą į šiuo metu mūsų naudojamą Mobis sistemą. Darbas nesudėtingas, tiesiog pakaktų noro, turimo laiko, kruopštumo ir meilės knygai. Galbūt Jūsų tėveliai, seneliai yra dirbę panašų darbą anksčiau ir mielai skirtų dalį savo laisvo turimo laiko turiningai savanorystei? O galbūt tiesiog pažįstate žmogų, kuriam šis darbas būtų prie širdies? Mums tai būtų neįkainojama dovana – jėzuitų fonduose knygų yra virš keliasdešimt tūkstančių, o šiuo metu dirbančios rankos – vos kelių žmonių.

Visus susidomėjusius ir galinčius prisijungti prašome kreiptis į VJG projektų vadovę Juliją Varanavičiūtę tel.: 8 650 12069, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Plačiau apie projektą

Gimnazijos diena 2019

jezuitams450Gimnazijos - šv. Kazimiero - diena

2019 m. kovo 2 d.

Kas yra misija? Žmogaus sugalvota gera idėja, tapusi paprasta gyvenimo tikrove, teikiančia džiaugsmo artimui.

Jubiliejinių Jėzuitų misijos Lietuvoje metų šūkis pažinti, pamilti, dalintis kviečia mus ir Gimnazijos dieną švęsti kitaip: dalintis autentiška misijos patirtimi. Patirtimi, suteikiančia gyvenimui jaukumo ir prasmės bei padedančia atrasti savo paskirtį.

Kas tai yra?

Nuo gydytojo kaktos varvantys prakaito lašai, kuriuose atsispindi ligonio noro gyventi Viltis. Kelis vaikus auginančios mamos ar tėčio kasdienėse patirtyse ir istorijose užaugęs gyvenimo prasmės dėl kitų – šeimos, tautos, valstybės jausmas. Architekto braižomomis linijomis kuriami pastatai, kuriuose apsigyvena idėjos ar žmonės. Verslininko idėja, užtikrinanti ne tik šeimos orų gyvenimą, bet ir lengvinanti kitų kasdienę buitį ar būtį. Fotografo fiksuojamos dabarties akimirkos, kuriose žmogus atpažįsta ir pažįsta save ir pasaulį. Tai, ką veikiate kasdien, tai, kas įpučia kasdienybei prasmės ugnies.

Kovo 2 dieną kviečiame gimnazijos mokinių tėvelius, alumnus ir artimus bendradarbius gyvai liudyti ir dalintis apie savo gyvenimo/kasdienybės misiją mokiniams klasėje. Svečio susitikimas su viena klase vyks 40 min. Susitikimo formatas yra laisvas ir priklauso nuo svečio noro.

Visus norinčius ir galinčius prisidėti prie šventės kovo 2 d. kviečiame registruotis ČIA iki vasario 19 d.

Plačiau

Alumnų rekolekcijos 2019

REGISTRACIJA į susitikimo su jėzuitų generolu Arturo Sosa SJ gegužės 4 d. 11.30 val. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje: https://forms.gle/pDPpK74ZaoHdKmMR6

stovykla karpiniai wide

VJG ir KJG alumnus kviečiame į VJG stovyklą Guopstose dvasiniam atsigaivinimui kovo 8-9 dienomis. Rekolekcijos skirtoms visiems jėzuitiško dvasingumo pasiilgusiems, akimirką sustoti, suklusti, apsidairyti ir pasikrauti norintiems.

Penktadienio vakarą kviesime pasibūti, atnaujinti pažintis, kauptis rekolekcijoms. Šeštadienį - vienos dienos intensyvi programa, kurią rengia VJG sielovados komanda (vadovauja t. Algis Gudaitis SJ).

REGISTRACIJA iki vasario 27 d.

Kad galėtume surengti rekolekcijas, neišvengiamai patiriame išlaidų (stovyklos išlaikymo, maisto ruošimo, žmonių darbo valandos), todėl prašome paaukoti piniginę auką, kad ir toliau galėtume rengti rekolekcijas (rekomenduojama auka - 10 Eur). Kaip paaukoti galite sužinoti ČIA

Susisiekti su mumis įvairiais klausimais galite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Facebook Alumnų rekolekcijos

Jėzuitų alumnų konferencija

Jėzuitų alumnų konferencija | Vasario 8 d. 17.00 val. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje

Kuo gyvena skirtingi alumnai? Kokios patirtys juos vienija ir išskiria iš kitų?

Įdomūs įkvepiantys pasakojimai apie įvairiausius profesinius, kūrybinius, šeimyninius, dvasinius kelius ir klystkelius.

Susitikime Jėzuitų misijos Lietuvoje 450 metų jubiliejaus proga vyksiančioje Lietuvos jėzuitų gimnazijų alumnų konferencijoje!

Konferencija skirta KJG ir VJG alumnams, gimnazistams, gimnazijų mokytojams, kitiems bendruomenės nariams.

Apie konferenciją

Europos jėzuitų alumnų susitikimas

2018 m. kovo (22) 23-25 d. Shkroderyje, Albanijoje, vyks Europos jėzuitų alumnų susitikimas.

Kiekvienas alumnų susitikimas būna jaukus, džiuginantis ir įdomus. Šio susitikimo organizatoriai džiaugiasi, kad atvyks 2 jėzuitai pakalbėti svarbiomis temomis:

Fr Peter Balleis SJ, Director of Jesuit Worldwide Learning (JWL) who will be speaking about the project «JWL - Online University».
Fr Peter Rozic SJ, Director of the Jesuit European Social Center (JESC) who will be speaking about a new JESC program for the «Young European Leaders Entering Politics».

Šįkart jaunieji alumnai (iki 40 m.) kviečiami papildomai patyriminei programai prieš susitikimą.

Norinčius prisijungti kviečiame parašyti mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2018 m. vasario 25 d.

Program

Youth Experience Day Program

Paskutinio susitikimo Glazge apžvalga

Gimnazijos diena 2018

Kovo 3 diena (9:00-12:00).
9:00-10:50 - šv. Kazimiero šventės dirbtuvės 5-IV klasių mokiniams*
11:00-12:00 - šv. Mišios šv. Kazimiero bažnyčioje.
 
Popietės laikas bus skirtas alumnų ir mokytojų susitikimams.
 
* Gimnazijos dieną norime švęsti prasmingai, išmintingai ir kurti naują gyvą mokinių patirtį. Kiekvienų dirbtuvėlių įvadas bus - šv. Kazimiero asmenybės bruožų pristatymas ir dirbtuvių temos aktualizavimas per šv. Kazimiero paveikslą. Šv. Mišiose mokiniai neš atnašas iš dirbtuvių, kurios bus šv. Kazimiero šventės simboliai.
Išskyrėme šv. Kazimiero bruožus, kurie galėtų tapti dirbtuvių temomis. Šiuo metu ieškome tėvų, alumnų ar kitų galinčių vesti dirbtuves ir gelbstinčių vedantiems.
Norėdami pasiūlyti temą, parašykite alumnų atstovui Pauliui Narušiui Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..